Естетична стоматологія

Естетична стоматология 2

Привабливість людини складається з багатьох дрібниць. Красива посмішка і ідеальні зуби дозволяють людині відчувати себе впевненіше, надають настрій. Естетична стоматологія зараз виділена окремим напрямком в стоматології в яку входять:

В "Ortom lounge dental clinic" фахівці подбають про Вашу посмішку. У нас Вам зроблять професійну чистку, стоматолог-гігієніст проведе процедуру в чотири етапи:

  • ультразвукова чистка зубів,
  • обробка всіх поверхонь системою Air Flow,
  • очищення важкодоступних місць ручними скелерами, кюретами,
  • полірування пастою та щіткою.

Отбеливание зубовПрофесійна гігієна порожнини рота дозволяє відновити природний колір зубів, а також це хороша профілактика стоматологічних захворювань.

Ми проводимо відбілювання американською системою Magic Smile - найбезпечніша і комплексна технологія відбілювання. Процедура найчастіше безболісна, проводиться за допомогою спеціальних запатентованих гелів, які активуються під впливом LED ламп MagicLight PRO.

Керамічні вініри. Це тонкі фарфорові накладки на вестибулярну (передню) поверхню зуба, з їх допомогою можна надати ідеальну форму і точно відтворити необхідний колір. Сучасні керамічні матеріали точно передають властивості натуральної емалі. Граючи кольором, формою, текстурою можливо створити реставрацію, максимально близьку натуральної емалі, яка задовольнить вимоги найвибагливіших пацієнтів.

Застосування і установка вінірів має цілий ряд незаперечних переваг:

  1. Постійний колір і блиск, який не зникає з часом (що неможливо при відновленні зуба пломбувальними матеріалами)
  2. Естетичні характеристики кераміки максимально наближені до природних тканин (прозорість, текстура і т.д.)

Наші фахівці застосовують дану методику при косметичних дефектах різної складності, і постійно вдосконалюють свою майстерність на професійних курсах лікарів і техніків.

Ціни на естетичну стоматологію

Тип послуги Вартість
Відбілювання зубів системою Magic Smile 2 500 грн.
Керамічний вінір 8 000 грн.
Професійне чищення зубів системою Air Flow 2 щелепи 1 500 грн.
dentistrytaxi faredentistry