Естетична стоматологія

Привабливість людини складається з багатьох дрібниць. Красива посмішка і ідеальні зуби дозволяють людині відчувати себе впевненіше, надають настрій. Естетична стоматологія зараз виділена окремим напрямком в стоматології, в яку входять:

В теперішній час все частіше пацієнти звертаються до стоматолога для поліпшення естетичних властивостей обличчя. Посмішка стає ефективним інструментом для досягнення поставленої мети, будь то професійний або особистий інтерес. Саме вона визначає перше враження про зовнішність людини, і в подальшому формуються його зв'язок в суспільстві. Відкрита посмішка, чітка, правильна мова роблять людину привабливішою. На підсвідомому рівні людина оцінює такого співрозмовника як успішного, що займає до себе, що викликає довіру.

Поняття «естетики посмішки» в стоматології. Естетика (від грецьк. Aistheticos - відчуває, чуттєвий) - філософська наука, що вивчає область художньої діяльності людей, а також ціннісного ставлення між людиною і світом.
Естетична стоматологія - область стоматологічної науки, що вивчає естетику щелепно-лицевої ділянки, її норми, аномалії і деформації, методи їх усунення та профілактики, тобто синтез галузей стоматології, які працюють в ім'я краси людського обличчя.

Тип послуги Вартість
Відбілювання зубів системою Magic Smile 1 щелепа 1 500 грн.
Керамічний вінір 9 000 грн.
Професійне чищення зубів системою Air Flow 2 щелепи 1 000 - 2 000 грн.
dentistrytaxi faredentistry