Відбілювання зубів Magic Smile

У сучасному світі більшість людей бажають мати білосніжну посмішку, і це нормально. Наші зуби піддаються постійному впливу різних барвників, які містяться в харчових продуктах, напоях, лікарських препаратах, тютюні і косметичних засобах. Як наслідок, виникає дисколорит - зміна кольору зуба. І для тих, хто хоче зробити зуби білішими - ми пропонуємо відбілювання зубів зубів системою Magic Smile в нашій клініці.

Давайте розберемося, що ж це за процедура і навіщо її робити? Відбілювання зубів - це процедура освітлення емалі за допомогою нанесення спеціального гелю і його активація за допомогою галогенової або лед-лампи. Даний процес повністю безболісний та комфортний.

Лазерне відбілювання - це клінічний процес, проводиться виключно лікарем стоматологом. Ми пропонуємо Вам сучасне рішення відбілювання - американська система Magic Smille. Це безпечна і комплексна система, дозволяє підібрати індивідуальний протокол відбілювання з урахуванням особливостей зубів пацієнта. Гель різної концентрації дає можливість з різною інтенсивністю відбілити зуби. Спеціальні інгредієнти гелю знижують ризик чутливості під час відбілювання, процедура в більшості випадків безболісна.

Перед процедурою відбілювання важливо провести професійну гігієну (проведення чистки зубів від каменю і нальоту) порожнини рота, для кращого ефекту відбілювання. У нас в приємній лаундж атмосфері, можна провести відбілювання зубів протягом 90 хвилин. Ціна відбілювання зубів системою Magic Smille в Києві вказана нижче.

Як часто потрібно і можна відбілювати зуби?

З урахуванням розвитку технологій процедура відбілювання зубів стала набагато безпечніше. Але все ж ми рекомендуємо робити дану процедуру не частіше ніж раз в 9 місяців. Як правило, ефект відбілювання починає зникати якраз через цей період часу і Ви сміливо можете повторити процедуру ще раз. Звичайно ж для кожної людини потрібен індивідуальний підхід в силу різних фізіологічних чинників і стану зубів. Для цього найкраще записатися на діагностику зубів до наших фахівців, де Ви отримаєте детальну інформацію про стан Ваших зубів.

Відносні протипоказання до відбілювання зубів

1. Одним з протипоказань до відбілювання зубів є вік пацієнта. До 18 років дана процедура не проводиться, так як в цей період зубна емаль тільки формується.
2. Не рекомендується робити цю процедуру вагітним або годуючим мамам.
3. Також протипоказанням є захворювання ясен і емалі зуба.
4. Наявність оголеної шийки зуба, ерозія.
5. Значне зменшення емалі в результаті патологічної або вікової стертості, глибокі тріщини на поверхні емалі.
6. Наявність ортодонтичних конструкцій (брекет-система).
7. Негерметичні пломби, вони в обов'язковому порядку підлягають заміні. Про лікування зубів під мікроскопом в Києві більше можна дізнатися тут.

Підготовка до процедури відбілювання зубів

Якої-небудь підготовки з боку пацієнта не потрібно. Основною вимогою є попередня консультація у лікаря стоматолога і проведення чистки зубів від каменю і нальоту.

Режим харчування після відбілювання зубів системою Magic Smile

Біла дієта після відбілювання зубів, що це таке? Це всього лише відмова від страв, продуктів і напоїв, що містять в своєму складі барвники. Біла дієта показана на протязі 3 днів. Відразу після процедури відбілювання зуби особливо схильні до дії барвників і кислот. Будь-який контакт з барвником може звести нанівець ефект відбілювання. Також бажано не палити після проведення відбілювання зубів.

Етапи роботи відбілювання в нашій клініці Ви можете подивитися на нашому ютуб каналі     

 

Наші роботи до та після

 

                            

 

                             

Тип послуги Вартість
Відбілювання зубів системою Magic Smile 1 щелепа 1 500 грн.
dentistrytaxi faredentistry