Відбілювання зубів

Останнім часом відбілювання зубів стало дуже популярне. Напевно вплинув той фактор, що дана процедура вже не є чимось супер дорогим, так як її вартість реально знизилась. Давайте розберемося що ж це за процедура і навіщо її робити?
Відбілювання зубів - це процедура видалення нальоту, а також освітлення емалі за допомогою нанесення спеціального гелю і активізація його за допомогою галогенною або лед лампи. Цей процес повністю безболісний і не завдає незручностей для пацієнта.

Навіщо проводити відбілювання зубів?

Сліпуча посмішка надає людині впевненості і розташовує до неї оточуючих. Не дарма всі зірки кіно і телебачення стежать що б їх посмішка була білосніжною. Красиві білі зуби, в сучасному світі, є візитною карткою успішних людей. Відбілити зуби в Києві ви можете в нашій супер сучасній клініці "Ortom lounge dental clinic" яка знаходитися в центрі біля метро Либідська.

Чому відбілювати зуби потрібно саме у нас?

Ми використовуємо тільки найучасніші технології в сфері відбілювання зубів. Наші лікарі - це високопрофесійні фахівці з великим досвідом роботи.
Відбілювання зубів можна проводити за різними технологіями:

  • хімічне відбілювання зубів
  • лазерне
  • фотовибілювання
  • в домашніх умови

У нашій стоматології в Києві ми використовуємо технологію хімічного відбілювання зубів за допомогою ультрасучасної і професійної системи Magic Smille. Даний варіант є найбезпечнішим відбілювання зубів і комплексним на даний момент часу.

Як часто потрібно і можна відбілювати зуби?

З урахуванням розвитку технологій процедура відбілювання зубів стала набагато безпечніше. Але ми рекомендуємо робити дану процедуру не частіше ніж раз в 9 місяців. Як правило, ефект відбілювання починає пропадати якраз через цей період часу і ви сміливо можете повторити процедуру ще раз. Звичайно ж до кожної людини потрібен індивідуальний підхід в силу різних фізіологічних чинників і стану зубів. Для цього найкраще записатися на діагностику зубів до нашим фахівцям, де ви отримаєте детальну інформацію про стан ваших зубів.

Протипоказання до відбілювання зубів

Одним з протипоказань до відбілювання зубів є вік пацієнта. До 18 років дана процедура не проводиться, так як в цей період зубна емаль тільки формується.
Не рекомендується робити цю процедуру вагітним або годуючим мамам. Так само протипоказанням є відкритий період захворювання ясен.

Підготовка про процедуру

Яких-небудь підготовчих робіт з боку пацієнта не потрібно. Основною вимогою є попередня консультація у лікаря стоматолога і проведення чистки зубів від каменю і нальоту.

Підведемо підсумки

За останній час процедура відбілювання зубів стала безпечною, а вартість її в рази зменшилася. Дані фактори вплинули на її популярність. Адже тепер володіти сліпучо-біломю і прекрасною посмішкою може кожен. Наша зубна стоматологія пропонує вам провести дану процедуру з використанням найсучасніших технологій і під контролем високопрофесіональних лікарів. А позитивна лаундж атмосфера зарядить вас позитивним настроєм на довгий час. Чекаємо вас у нас в клініці в центрі Києва.

Відбілювання зубів до та після

Клініка «Ortom lounge dental clinic» запрошує вас на відбілювання зубіву в Києві. Для вас працюють кращі спеціалісти міста. Не відмовляйте собі в задоволенні отримати сяючу посмішку. Приходьте!

Отбеливание зубов Киев повторно

отбеливани зубов в Киеве

Вартість відбілювання зубів

Тип послуги Вартість
Відбілювання зубів системою Magic Smile 2500 грн.
dentistrytaxi faredentistry