Імплантація системою Straumann

Внаслідок певних обставин, втрати одного або декількох зубів, замислюємося про відновлення функції і естетики. На сьогодні імплантація дозволяє лікувати включені і кінцеві дефекти, повну відсутність зубів, щоб не залучати в конструкцію сусідні здорові зуби.
Імплант - це титановий гвинт, який імплантується в кістку і служить опорою для коронки, мостовидного протезу, часткового або повного протезу. Титан, через свою міцність і корозостійкость широко застосовується в медицині, має гарну біосумісність з організмом.

Імплантація зубів складається з трьох етапів:

  • комплексна діагностика порожнини рота, яка включає КТ (комп'ютерна томографія) ділянки майбутнього хірургічного втручання, огляд ротової порожнини, оцінка стану зубів і м'яких тканин, фотодокументація;
  • планування: імплантолог працює з даними комп'ютерної томографії, вибирає позицію, в якій буде встановлено імплантат, його розмір і тип, оцінює структуру кісткової тканини;
  • імплантація: на всіх етапах хірург-стоматолог використовує стерильні набори для проведення даного втручання, далі йде безпосередньо установка імплантату. Після чого лікар дає призначення і рекомендації пацієнтові.

У нашій клініці ми використовуємо сучасне обладнання для імплантації, системи імплантів бренду Straumann Group, які понад 60 років є лідерами цього сегменту.

              имплантация зубов инструменты                 Лечение зубов под микроскопом

Вартість імплантації

Тип послуги Вартість
Встановлення імплантата Straumann BLT Roxolid SLA 17 500 грн.
Встановлення імплантата Straumann BLT Roxolid SLActiv 22 000 грн.
Встановлення імплантата Neodent (A Straumann Group Brand) Helix GМ 10 000 грн.
dentistrytaxi faredentistry