Лікування карієсу / Реставрація зубів

Карієс - це поступове руйнування емалі та дентину. Починається захворювання безсимптомно, може розвиватися в нелікованих зубах або під старими неякісними пломбами. Після очищення каріозної порожнини, фахівець з обсягом руйнування приймає рішення який вид реставрації доцільніше використовувати в тому чи іншому випадку, прямий або непрямий метод. Лікування карієсу - це одне з найпоширеніших занять в стоматологічних клініках.
Пряма композитна реставрація - має на увазі відновлення форми передніх (фронтальних) і бічних зубів, уражених каріозним процесом, за допомогою спеціальних міцних композитів, які при засвічуванні тверднуть, що дозволяють повністю відновити природну форму і колір емалі та дентину.

Прямий тип відновлення проводиться в одне відвідування і в разі незначного каріозного ураження. Лікар підбирає правильний колір, пошаровим внесенням моделює горбки, фісури, деталізує спеціальними фарбами, для отримання природного кольору (всі етапи лікар проробляє в операційний мікроскоп). Якісно і професійно встановлена ​​пломба зроблена під збільшенням і з використанням усіх сучасних методик, допомагає запобігти виникненню вторинного карієсу. Ми в нашій клініці використовуємо матеріал GC Essentia (Японія). По завершенню пломба інтегрується в звичне змикання, шліфується і полірується.

Непряма (керамічна) реставрація (вкладка, накладка) - методика показана при значному каріозному руйнуванні, коли відновлення в прямій техніці (композитом) неможливо, дозволяє відновити функцію, форму і естетику. Виготовляється в два відвідування. Це різновиди «пломб» виготовлених не в порожнині рота, а в лабораторії на гіпсовій моделі. Так як виготовлення відбувається поза порожниною рота, зникають всі недоліки притаманні прямій методиці - відсутність стресовій усадці, ідеальна правильна анатомічна форма зуба, що досягається шляхом побудови виходячи з форми протилежної щелепи. Ці накладки мають ідеальну  макро і мікроструктуру, де кожен горбок і фиссура будуються в правильному фізіологічному місці, що в кінцевому підсумку веде до відновлення повної жувальної ефективності. Вони мають ідеальний стабільний колір і блиск, який не пропадає з часом, виготовлені з кераміки E-Max. Останнім часом ми розширили показання на виготовлення оклюзійних накладок. З огляду на те, що наша клініка працює в концепції мінімально інвазивної адгезивної стоматології, ми переглянули наш підхід в показаннях до покриття зубів повними коронками. Новий підхід дозволяє закрити дефект - якщо ми маємо навіть дві стінки зуба з чотирьох, ми рекомендуємо нашим пацієнтам керамічні реставрації - накладки (inlay, onlay, overlay).

                            

Переваги лікування в клініці "Ortom lounge dental clinic"

Основне завдання наших лікарів - це зберегти цілісність і міцність Ваших зубів, а в разі їх пошкодження - максимально відновити втрачені функції. Для досягнення якості, ми використовуємо сучасний фотополімерний наногібридний композитний матеріал, спеціальні ізолюючі серветки (коффердам, раббердам), тільки стерильний індивідуальний набір, все лікування відбувається під збільшенням.

При яких симптомах потрібно звертатися до лікаря?

  • Наявності світлих або темних плям на поверхні зуба.
  • Незначний або сильний біль в зубі та щелепі.
  • Біль під час накушування, мимовільний біль, що з'являється в основному у вечірній час.
  • Біль від солодкого, кислого, холодного, гарячого.
  • Наявність порожнини в зубі, так як вона може викликати ускладнення, такі як пульпіт, періодонтит, і т.д. Не кажучи вже про те, що наявність каріозної порожнини псує естетику зубного ряду і супроводжується неприємним запахом з рота (через наявність залишків їжі в ній).
  • Застрягання їжі між зубами.

Лікування карієсу не є самою складною процедурою в стоматології, але все одно залишається неприємним процесом для пацієнтів. Найкраще періодично перевіряти стан порожнини рота і проходити діагностику у наших лікарів.

Вартість лікування карієсу під мікроскопом

Тип послуги Вартість
Лікування карієсу. Відновлення 1 поверхні зуба композитною реставрацією 1 700 грн.
Лікування карієсу. Відновлення 2 поверхонь зуба композитною реставрацією 2 200 грн.
Лікування карієсу. Відновлення 3 поверхонь зуба композитною реставрацією 2 700 грн.
Відновлення культі зуба (Build-Up) композитом 1 000 грн.
Відновлення культі зуба (Build-Up) композитом + скловолоконний штифт 1 500 грн.
Керамічна вкладка e.max (inlay, onlay, overlay) 8 000 грн.
dentistrytaxi faredentistry