Лікування каналів зуба під мікроскопом Carl Zeiss

Первинна ендодонтія - це лікування каналів, коли в системі кореневих каналів ще не проводилося втручання (коли лікар-стоматолог не входив інструментами в кореневі канали). Важливе завдання первинної ендодонтії полягає в якісному видалення нерва та пломбування каналу зуба, при цьому максимально зберігаючи здорові тканини зуба. У нашій клініці лікування каналів зуба проводиться під мікроскопом Carl Zeiss. Правильна рентгенологічна діагностика перед лікуванням, дозволяє виявити складну анатомію (кривих) кореневих каналів.

Етапи лікування каналів зуба

Рентгенодіагностика. Застосовується на деяких етапах. Перед самим лікуванням дозволяє побачити стан твердих тканин зуба і оточуючих твердих тканин. Кількість коренів, їх положення, кривизну, приблизну довжину. Важливо застосування позиціонера визіографа, завдяки позиціонерам коліматор рентгенівського апарату оптимально розташований щодо датчика, строго під кутом 90 градусів, що є основною умовою паралельної методики зйомки, і неправильно зробити знімок стає просто неможливо. Американська асоціація ендодонтів, рекомендує проводити чотири прицільні знімки, до, два під час лікування і один після, це дозволяє не допустити ускладнень (перфорація зуба, пропущені канали зуба).
Видалення нерва зуба і очищення каналів завжди проходить під анестезією. Очищення зуба від карієсу, старих пломб. Оцінюємо якість і кількість тканин які залишилися, для майбутнього відновлення зуба. Так зуб після лікування повинен бути укріплений ортопедичною конструкцією і тільки в дуже рідкісних випадках може бути відновлений реставрацією. Виявлення входів (гирла) в кореневі канали. Дотримуючись карти дна порожнини зуба, дотримуючись анатомічні орієнтири візуалізуємо входи в канали. Формування кореневих каналів. Є дві основні методики (Step-back, crown-down). Ефективність методів однакова, в прийнятті методики враховують умови роботи. При допомогою аппекслокатора визначаємо довжину, на якій будемо працювати і для підтвердження робимо рентген знімок. Це важливо, щоб уникнути таких ускладнень як вихід пломбувального матеріалу в гайморові пазухи, канал нижньощелепного нерва.
Підготовка проводиться різними системами нікель-титанових файлів (Race, FlexMaster, ENDOSTAR E3 AZURE, М2), які підбираються під різні клінічні умови. Вони мають різні розміри, довжину, гнучкість, що дозволяє до кожного випадку підходити індивідуально. Дезінфекція кореневих каналів проводиться антисептичними, які активуються ультразвуком, для кращого впливу на бактерії. Коли чистка каналів зуба під мікроскопом завершена, вилучений нерв, канал висушують і переходять пломбування каналів зуба гарячою гутаперчею, після встановлюється тимчасова пломба.
Тільки на консультації, лікар-стоматолог може сказати яка ціна лікування каналів зубів під мікроскопом, що входить у вартість, яка тривалість процедури. Вартість формується за груповий приналежності зуба і кількості каналів.

 

первичное лечение корней           

Етапність пломбування зуба гарячою гутаперчею  на нашому  YouTube-каналі.

Більше прикладів наших робіт можна знайти на нашій сторінці в  Instagram та Facebook

Ціна лікування каналів зуба під мікроскопом

Тип послуги Вартість
Первинне ендодонтичне лікування 1 канального зуба 2 200 грн.
Первинне ендодонтичне лікування 2 канального зуба 3 500 грн.
Первинне ендодонтичне лікування 3 і більше канального зуба 4 800 грн.
dentistrytaxi faredentistry