Повторне лікування кореневих каналів зуба під мікроскопом

Останні роки з розвитком мікроскопной стоматології, можливість збереження зубів завдяки сучасним методам ендодонтичного лікування значно зросли. Сьогодні не тільки великий вибір інструментів і матеріалів, але і досягнення науки в розумінні біологічних регенеративних процесах дозволяють давати позитивні прогнози на лікування кореневих каналів.
Повторне ендодонтичне лікування проводиться у випадках:
- неякісно запломбовані канали зуба (можливо оцінити по рентгенснімку і об'єктивного огляду кореневого каналу за допомогою мікроскопа і ендозонда). Канал зуба може бути не щільно запломбований, в цих порожнинах чудово розвивається бактеріальна флора.
- запалення періапікальних тканин зуба (періодонтит, кіста зуба). Основні симптоми: біль при накушуванні, болісність в ділянці причинного зуба, з`являється свищ, припухлість ясна, підвищення температури тіла. Іноді запалення проходить безболісно, ​​проблема виявляється рентгенодиагностиці.
- перфорації і розробції зубів.
- планова заміна пломби або коронки зуба. Для створення сприятливих умов для фіксації і ретенції майбутньої накладки на зуб або коронки проводять чистку кореневого каналу. У деяких випадках потрібно відновлення зуба скловолоконним штифтом, для збільшення площі склеювання кореневій частині зуба з коронкової.

Повторне лікування кореневих каналів має починатися з якісної діагностики. Інформація, отримана з рентгензнімку може впоказати такі наслідки попереднього лікування, як тріщина зуба, зламаний інструмент в каналі зуба, ступені. При складанні плану лікування враховуємо кількість і якість тканин зуба, а також стан кістки в якій розташовується зуб. Після діагностики визначається прогноз лікування, так як канали зуба - це складна біологічна система, яка з`єднана з організмом.
Після прийняття рішення про переліковування каналів зуба, лікар очищає зуб від старої пломби, карієсу, знімає коронку (при її наявності). На цьому етапі вже можна дати реставраційній прогноз, яка ортопедична конструкція планується і буде оптимальна для відновлення функції зуба.
Чистка каналів зуба.
- Видалення старого пломбувального матеріалу з каналу зуба. Ми використовуємо різні системи retreatment files, вони як раз розроблені для очищення кореневих каналів. Лікування каналів зуба під мікроскопом дозволяє якісно очистити канали зуба, дістати інструмент, закрити перфорації зуба. Коли виявлена ​​перфорація зуба, її закривають спеціальним нерозчинним цементом.
- Формування кореневого каналу - це створення правильної форми каналу, за допомогою нікель-титанових обертових інструментів. Згладжуються стінки каналу, що сприяє кращому промивання антисептичний розчинами і подальшого пломбування.
- пломбування каналів зуба гутаперчею. Вона індиферентна і не подразнює тканини, не викликає алергії, стійка і не руйнується, і не розсмоктується в кореневій каналі. Абсолютне і якісне заповнення розігрітою гутаперчею дозволяє заповнити всі відгалуження, а при її охолодженням вона закупорює весь просвіт каналу, не допускайте попадання мікробів всередину.
Після лікування кореневих каналів, може бути чутливість при жування, яка може збережеться до двох тижнів. Це нормальна місцева реакція організму на подразнення  антисептичним розчином і через вплив ендодонтичних файлів.

Приклади наших робіт

первичное лечение корней       лечние канал        овтороное лечение корневых каналов

Повторне лікування каналів зуба під мікроскопом ціна

Тип послуги Вартість
Повторне ендодонтичне лікування1 канального зуба 2 700 грн.
Повторне ендодонтичне лікування 2 канального зуба 4 500 грн.
Повторне ендодонтичне лікування 3 і більше канального зуба 6 300 грн.
dentistrytaxi faredentistry