Ортопедія (коронки, вкладки, протези)

ортопедия вкладки
Ортопедія (коронки, вкладки, протези)

ортопедическое лечениеЗубні протези давно перестали асоціюватися зі старістю - в наш час є можливість повернути втрачені зуби за допомогою знімних або незнімних протезів (на власних зубах або ж імплантатах).

 

Види протезування в "Ortom lounge dental clinic" в Києві

  • Керамічні вініри - надтонкі порцелянові пластинки, призначені для корекції форми і кольору зубів.
  • Керамічні вкладки - використовують для реконструкції анатомічної форми пошкодженого зуба, в результаті каріозних і некаріозних уражень твердих тканин (це, кажучи простими словами, великі пломби, які виготовляються зі спеціальної кераміки в лабораторіях зубними техніками). Вони міцні, ідеально фіксуються і не випадають, що відбувалося б в даному випадку при простому пломбування.
  • Коронки - використовують при значному руйнуванні зуба, відновлюючи його структуру і функцію. Коронка - це ідеальне, перевірене часом рішення для збереження свого зуба на тривалий термін. Використовуються для відновлення втрачених тканин емалі та дентину, руйнування якого більш, ніж на половину свого об'єму. При цьому обов'язковою умовою є збереження цілісності кореня. Відмітною властивістю коронки є можливість скріплювати тонкі стінки, тим самим продовжуючи його життя, і зменшувати ризики тріщин і переломів. Конструкції бувають металокерамічними, керамічними, цирконієвими.
  • Мостовідний протез - різновид незнімних стоматологічних протезів, яка застосовується для заміщення включених дефектів зубних рядов.Отлічаются за способом виготовлення і матеріалу, з опорою на свої зуби або імпланти.
  • Протезування на імплантатах - найкраща альтернатива заміщення відсутніх зубів. Їх поділяють на знімні і незнімні. Завдяки фіксації на імплант, ми не залучаємо здорові зуби в конструкцію, не відбувається зменшення обсягу кістки щелепи. Протези фізіологічні інтегруються в зубо-щелепних систему. Це дозволяє повністю відновити функцію, естетику, без проблем проводити гігієнічні заходи порожнини рота.

Ortom Dental коронкиУ нашій клініці працює один з кращих стоматологів ортопедів в Києві. А використання новітніх технологій в протезуванні дозволяє нам позиціонувати себе як передову клініку.

Ортопедія (коронки, вкладни, протези) ціни

Тип послуги Вартість
Металокерамічна коронка 5000 грн.
Керамічна коронка Е-Мах 8000 грн.
Металокерамічна коронка на імпланти + абатмент 12000 грн.
Керамічна коронка на імпланти + абатмент 14000 грн.
dentistrytaxi faredentistry