Ортопедія (коронки, вкладки, протези)

Зубні протези давно перестали асоціюватися зі старістю - в наш час є можливість повернути втрачені зуби за допомогою знімних або незнімних протезів (на власних зубах або ж імплантатах).

Види протезування 

  • Керамічні вініри - тонкі порцелянові пластинки, призначені для відновлення та укріплення, для корекції форми і кольору зубів.
  • Керамічні вкладки - використовують для відновлення анатомічної форми пошкодженого зуба, в результаті каріозних і некаріозних уражень твердих тканин (це, кажучи простими словами, великі пломби, які виготовляються зі спеціальної кераміки).
  • Коронки - використовують при значному руйнуванні зуба, відновлюючи його структуру і функцію. Коронка - це ідеальне, перевірене часом рішення для збереження свого зуба на тривалий термін. Використовуються для відновлення втрачених тканин емалі та дентину, руйнування якого більш, ніж на половину свого об'єму. При цьому обов'язковою умовою є збереження цілісності кореня. Відмітною властивістю коронки є можливість скріплювати тонкі стінки, тим самим продовжуючи його життя, і зменшувати ризики тріщин і переломів. Конструкції бувають металокерамічними, керамічними, цирконієвими.
  • Мостовидний протез - різновид незнімних стоматологічних протезів, який застосовується для заміщення включених дефектів зубних рядів. Відрізняються за способом виготовлення і матеріалу, з опорою на свої зуби або імпланти.
  • Протезування на імплантатах - найкраща альтернатива заміщення відсутніх зубів. Їх поділяють на знімні і незнімні. Завдяки фіксації на імплант, ми не залучаємо здорові зуби в конструкцію, не відбувається зменшення обсягу кістки щелепи. Протези фізіологічні інтегруються в зубо-щелепних систему. Це дозволяє повністю відновити функцію, естетику, без проблем проводити гігієнічні заходи порожнини рота.

                                   

Тип послуги Вартість
Керамічна коронка е.Мах CAD жувальна група зубів 8 000 грн.
Керамічна коронка е.Мах CAD фронтальна група зубів 9 000 грн.
Вкладка керамічна е.Мах CAD жувальна група зубів 8 000 грн.
Керамічний вінір е.Мах CAD фронтальна група зубів 9 000 грн.
Металокерамічна коронка 5 500 грн.
Коронка з оксида цирконія 8 000 грн.
Керамічна коронка на імплантаті + абатмент 15 000 грн.
Коронка з оксида цирконія на імплантаті + абатмент 14 000 грн.
dentistrytaxi faredentistry