Імплантація зубів в
Ortom lounge dental clinicУ разі відсутності зуба або коли не має можливості по обєктивних показання зробити повторне лікування кореневих каналів чи відновлення зуба, методом заміщення втраченого зуба – є імплантація.

Імплантат - це титановий стержень, який імітує або заміняє корінь зуба, який буде слугувати майбутньою опорою для коронки.

Тому для заміщення одного відсутнього зуба потрібно імплантат, коронку на імплантаті та ланку, яка з’єднає ці два компоненти – абатмент.Сама імплантація має прогнозований та стабільний результат, коли маємо наступні клінічні умови:

• достатня кількість та якість кісткової тканини, яка оточуватиме імплантат;

• м’які тканини (ясна), які розташуються над імплантатом;

• коректне позиціонування імплантату в товщі кісткової тканини;

• і звичайно сама система імплантації, наприклад преміальні системи дають точність прилягання компонентів одне до одного,
швидшу остеоінтеграцію (зрощення) з кістковою тканиною та ще деякі опції для різних клінічних випадків.Перші кроки, які пацієнт та лікар-стоматолог зроблять для розуміння повної ситуації з приводу конкретного випадку:

• консультація: огляд ротової порожнини, повний збір анамнезу, рентгенодіагностика;
• складання та обговорення плану лікування враховуючи наступні фактори: стан сусідніх зубів, оцінка кісткової тканини та стан ясен в ділянці імплантації, дані анамнезу, врахування фінансових аспектів лікування.


Імплантація зубів системою дентальних імплантатів Straumann® та Neodent® A Straumann Group brand є провідними в Ortom lounge dental clinic.
Хірург-стоматолог проведе для Вас консультацію та складе план лікування. Пропонуємо отримати вичерпну інформацію з приводу дентальної імплантації, покроковий шлях від діагностики до реалізації лікування, отримати підтримку післяопераційний період.

UK