Первинне
ендодонтичне лікування 

Ендодонтичне лікування кореневих каналів має проводитися з високою точністю. Для досягнення найкращого ефекту в клініках високого рівня використовується стоматологічний мікроскоп. Це підвищує якість послуг, дозволяє проводити більш точну діагностику, а також виключає багато ускладнень.Сучасна стоматологія зробила крок далеко вперед, сьогодні використовуються якісна анестезія і високотехнологічне обладнання - радіовізиограф, апекс-локатор, ендомотор, прилади для пломбування гарячою гутаперчею, дентальний мікроскоп.

IMG_7739
IMG_7739
Прилади для пломбування кореневих каналів
стоматология в киеве
стоматология в киеве
Пристрій для отримання цифрових рентгенологічних знімків
стоматология в киеве цены
стоматология в киеве цены
Рентгенологічна діагностика на етапах пломбування кореневих каналів
стоматология в киеве
стоматология в киеве
Запломбовані кореневі канали
Лікування каналів зуба під мікроскопом Carl Zeiss

Первинна ендодонтія - це лікування каналів, коли в системі кореневих каналів ще не проводилося втручання (коли лікар-стоматолог не входив інструментами в кореневі канали). Важливе завдання первинної ендодонтії полягає в якісному видаленні нерва, антисептичної обробки та пломбування каналу зуба, при цьому максимально зберігаючи здорові тканини зуба. У нашій клініці лікування каналів зуба проводиться під мікроскопом Carl Zeiss та прицільним рентгеном EzRay Air W.Етапи лікування каналів зуба

Рентгенодіагностика. Правильна рентгенологічна діагностика застосовується на деяких етапах. Перед самим лікуванням дозволяє побачити стан твердих тканин зуба і оточуючих твердих тканин. Кількість коренів, їх положення, кривизну, приблизну довжину. Важливо застосування позиціонера візіографа, завдяки позиціонерам коліматор рентгенівського апарату оптимально розташований щодо датчика, строго під кутом 90 градусів, що є основною умовою паралельної методики зйомки, і неправильно зробити знімок стає просто неможливо. Американська асоціація ендодонтів, рекомендує проводити чотири прицільні знімки, до, два під час лікування і один після, це дозволяє не допустити ускладнень (перфорація зуба, пропущені канали зуба, вихід пломбувального матеріалу за межі зуба).

Початок ендодонтичного лікування починається з очищення зуба від карієсу, старих пломб. Оцінюємо якість і кількість тканин які залишилися, для майбутнього відновлення зуба. Зуб після лікування повинен бути укріплений ортопедичною конструкцією і тільки в дуже рідкісних випадках може бути відновлений реставрацією.
Виявлення входів (гирла) в кореневі канали проходить дотримуючись анатомічних орієнтирів (візуалізуємо входи в канали).

Формування кореневих каналів. Є дві основні методики (Step-back, crown-down). Ефективність методів однакова, в прийнятті методики враховують умови роботи. За допомогою апекслокатора визначаємо робочу довжину, на якій будемо працювати і для підтвердження робимо рентгенологічний знімок. Це важливо, щоб уникнути таких ускладнень, як вихід пломбувального матеріалу в гайморові пазухи чи канал нижньощелепного нерва.

Підготовка проводиться різними системами нікель-титанових файлів (Race, FlexMaster, ENDOSTAR E3 AZURE, М2), які підбираються під різні клінічні умови. Вони мають різні розміри, довжину, гнучкість, що дозволяє до кожного випадку підходити індивідуально. Дезінфекція кореневих каналів проводиться антисептичними розчинами, які активуються ультразвуком, для кращого впливу на бактерії. Коли чистка каналів зуба під мікроскопом завершена, вилучений нерв, канал висушують і переходять до пломбування каналів зуба гарячою гутаперчею, після встановлюється тимчасова пломба.

Тільки на консультації, лікар-стоматолог може сказати що входить у вартість, яка ціна лікування каналів зубів під мікроскопом, який прогноз. Вартість формується по кількості каналів зуба.
Етапність роботи по пломбуванню кореневих каналів зуба (вертикальної конденсації гутаперчі) down pack and back fill в нашій клініці можна подивитися на нашому YouTube каналі.
UK