Пряма композитна
реставрація

 

Пряма композитна реставрація зуба – це так називають відновлення втрачених тканин зуба, яке проводиться в один візит, коли зуб зруйнований, по причині карієсу чи відлом із-за травми. Художня реставрація передніх і бокових зубів допомагає відновити функцію, анатомічну форму та естетичний вигляд зуба.Коли ставиться пломба?
-Плями емалі, які неможливо прибрати відбілюванням;
- Сколи та тріщини зуба, при травмі;
- Каріес зуба;
- Невелика корекція форми зуба.

Якщо не перевищувати показання до композитної реставрації зуба, то вона практично не має мінусів, а ціна композитної реставрації, порівняно з керамічною, компенсує її відносні мінуси (стирання, зміна кольору, потребує періодичного полірування). Якість і термін служби реставрації зуба залежить від вибору матеріалу і методики їх застосування, дотримання інструкцій застосування матеріалів і мануальних навиків лікаря - стоматолога.

Тепер розповімо, як в Ortom Lounge Dental Clinic проходить і скільки триває пломбування зуба.

Діагностика. Безсумнівно, це перший і важливий етап на якому буде визначений об `єм, межі, колір, положення зуба антагоніста до реставрації, наскільки близько розташований нерв зуба до каріозної порожнини.

Анестезія зуба. Знеболюємо зуб, для комфортного лікування, так як робота проводиться з живим зубом, який може реагувати на поток повітря, воду, дію бора. Лікар працює з м`якими тканинами, які прилягають до зуба, щоб завершити поліровку реставрації.

Ізоляція зуба системою Рабердам (англ. rubber - гума, dam - перешкода) – це гумові серветки для ізоляції зуба чи групи зубів від порожнини рота. Ця система виконує дуже багато функцій для отримання якісного результату і комфортного лікування. працюючи сучасними матеріалами потрібно створити оптимальні умови для їх прогнозованого застосування.

Етап препарування має на увазі очистку пошкождених тканин, видалення старих пломб, формування країв порожнини. З дентальним мікроскопом цей процес проходить малоінвазивно, всі здорові тканини зуба залишаються цілими.

Видалення нерва і велика кількість відсутність здорових тканин зуба, послаблюють зуб. В таких випадках встановлюють штифт в зуб, для збільшення площі склеювання кореневої частини зуба з коронковою.

Приклади наших робіт


Реставрація зубів
Стоматологічна клініка Печерськ
Стоматологічна клініка Печерськ
Реставрація зубів
Реставрація зубів
Реставрація зуба
Підготовка зуба до пломбування композитом.

Ми використовуємо систему KaVoRONDOflex – піскоструйна обробка зуба, сприяє збільшенню площі адгезивного з`єднання, гарно очищує від забруднень, які утворилися після роботи бором, адгезивну систему OptiBond FL (клей для склеювання реставрацій зуба з композитом). Це стандарти адгезивної стоматології, яким вже більше 20 років і вони показують чудові віддалені результати, які також підтверджені лабораторними дослідженнями.
Реставрація зуба композитом.

В підготовлену порожнину вноситься композитний матеріал, подібраний по кольору і клінічній ситуації. Порційно моделюється анатомічна форма зуба (бугорки та фісури). По завершенню фотополімерна реставрація зуба інтегрується і вводится в прикус. Для фінішної поліровки використовуються різні щітки, пасти різного абразивного ступеня.
Ціна і вартість лікування зуба включає роботу лікаря-стоматолога з мікроскопом, анестезія, изоляція системою рабедам, очищення зуба від карієсу, пломбування, фінішна обробка пломби. Після лікування пацієнту видаються рекомендації по догляду за порожниною рота.
Етапність роботи по художній реставрації зубів в нашій клініці Ви можете подивитися на нашому YouTube каналі.
UK