Пряма композитна
реставрація

 

Пряма композитна реставрація зуба – це так називають відновлення втрачених тканин зуба, яке проводиться в один візит, коли зуб зруйнований, по причині карієсу чи відлом із-за травми. Художня реставрація передніх і бокових зубів допомагає відновити функцію, анатомічну форму та естетичний вигляд зуба.Коли ставиться пломба?
-Плями емалі, які неможливо прибрати відбілюванням;
- Сколи та тріщини зуба, при травмі;
- Каріес зуба;
- Невелика корекція форми зуба.

Якщо не перевищувати показання до композитної реставрації зуба, то вона практично не має мінусів, а ціна композитної реставрації, порівняно з керамічною, компенсує її відносні мінуси (стирання, зміна кольору, потребує періодичного полірування). Якість і термін служби реставрації зуба залежить від вибору матеріалу і методики їх застосування, дотримання інструкцій застосування матеріалів і мануальних навиків лікаря - стоматолога.

Тепер розповімо, як в Ortom Lounge Dental Clinic проходить і скільки триває пломбування зуба.

Діагностика. Безсумнівно, це перший і важливий етап на якому буде визначений об `єм, межі, колір, положення зуба антагоніста до реставрації, наскільки близько розташований нерв зуба до каріозної порожнини.

Анестезія зуба. Знеболюємо зуб, для комфортного лікування, так як робота проводиться з живим зубом, який може реагувати на поток повітря, воду, дію бора. Лікар працює з м`якими тканинами, які прилягають до зуба, щоб завершити поліровку реставрації.

Ізоляція зуба системою Рабердам (англ. rubber - гума, dam - перешкода) – це гумові серветки для ізоляції зуба чи групи зубів від порожнини рота. Ця система виконує дуже багато функцій для отримання якісного результату і комфортного лікування. працюючи сучасними матеріалами потрібно створити оптимальні умови для їх прогнозованого застосування.

Етап препарування має на увазі очистку пошкождених тканин, видалення старих пломб, формування країв порожнини. З дентальним мікроскопом цей процес проходить малоінвазивно, всі здорові тканини зуба залишаються цілими.

Видалення нерва і велика кількість відсутність здорових тканин зуба, послаблюють зуб. В таких випадках встановлюють штифт в зуб, для збільшення площі склеювання кореневої частини зуба з коронковою.

Приклади наших робіт


Стоматология Печерск
Стоматология Печерск
Реставрація зубів
Стоматологія Печерськ
Стоматологія Печерськ
Реставрація зубів
Стоматологічна клініка Печерськ
Стоматологічна клініка Печерськ
Реставрація зубів
Лікування карієсу під мікроскопом Печерськ
Лікування карієсу під мікроскопом Печерськ
Реставрація зуба
Підготовка зуба до пломбування композитом.

Ми використовуємо систему KaVoRONDOflex – піскоструйна обробка зуба, сприяє збільшенню площі адгезивного з`єднання, гарно очищує від забруднень, які утворилися після роботи бором, адгезивну систему OptiBond FL (клей для склеювання реставрацій зуба з композитом). Це стандарти адгезивної стоматології, яким вже більше 20 років і вони показують чудові віддалені результати, які також підтверджені лабораторними дослідженнями.
Реставрація зуба композитом.

В підготовлену порожнину вноситься композитний матеріал, подібраний по кольору і клінічній ситуації. Порційно моделюється анатомічна форма зуба (бугорки та фісури). По завершенню фотополімерна реставрація зуба інтегрується і вводится в прикус. Для фінішної поліровки використовуються різні щітки, пасти різного абразивного ступеня.
Ціна і вартість лікування зуба включає роботу лікаря-стоматолога з мікроскопом, анестезія, изоляція системою рабедам, очищення зуба від карієсу, пломбування, фінішна обробка пломби. Після лікування пацієнту видаються рекомендації по догляду за порожниною рота.
Етапність роботи по художній реставрації зубів в нашій клініці Ви можете подивитися на нашому YouTube каналі.

Записатися на прийом

    Оберіть зручну дату та час візиту

    Бажана дата:
    год.

    хв.

    UK