Відбілювання зубів
системою Magic SmileУ сучасному світі більшість людей бажають мати білосніжну посмішку, і це нормально.
Наші зуби піддаються постійному впливу різних барвників, які містяться в харчових продуктах, напоях, лікарських препаратах, тютюні і косметичних засобах.
Як наслідок, виникає дисколорит - зміна кольору зуба.
І для тих, хто хоче зробити зуби білішими - ми пропонуємо відбілювання зубів системою Magic Smile в нашій клініці.Давайте розберемося, що ж це за процедура і навіщо її робити?
Відбілювання зубів - це процедура освітлення емалі за допомогою нанесення спеціального гелю і його активація за допомогою LED-лампи.
Даний процес повністю безболісний та комфортний.

Лазерне відбілювання - це клінічний процес, проводиться виключно лікарем-стоматологом. Ми пропонуємо Вам сучасне рішення відбілювання - американська система Magic Smille. Це безпечна і комплексна система, дозволяє підібрати індивідуальний протокол відбілювання з урахуванням особливостей зубів пацієнта. Гель різної концентрації дає можливість з різною інтенсивністю відбілити зуби.

Перед процедурою відбілювання важливо провести професійну гігієну (проведення чистки зубів від каменю і нальоту) порожнини рота, для кращого ефекту відбілювання. У нас в приємній лаундж атмосфері, можна провести відбілювання зубів протягом 90 хвилин.

Як часто потрібно і можна відбілювати зуби?При необхідності, на наступний день можна провести додатково 1-2 сесії відбілювання.

З урахуванням розвитку технологій процедура відбілювання зубів стала набагато безпечнішою.

Коли ефект відбілювання починає зникати, Ви сміливо можете повторити процедуру ще раз.

Звичайно ж для кожної людини потрібен індивідуальний підхід в силу різних фізіологічних чинників і стану зубів.

Для цього найкраще записатися на діагностику зубів до наших фахівців, де Ви отримаєте детальну інформацію про стан Ваших зубів.

Відносні протипоказання до відбілювання зубів1. Одним з протипоказань до відбілювання зубів є вік пацієнта. До 18 років дана процедура не проводиться, так як в цей період зубна емаль тільки формується.

2. Не рекомендується робити цю процедуру вагітним або годуючим мамам.

3. Також протипоказанням є захворювання ясен і емалі зуба.

4. Наявність оголеної шийки зуба, ерозія.

5. Значне зменшення емалі в результаті патологічної або вікової стертості, глибокі тріщини на поверхні емалі.

6. Наявність ортодонтичних конструкцій (брекет-система).

7. Негерметичні пломби, вони в обов'язковому порядку підлягають заміні.

Підготовка до процедури відбілювання зубів


Якої-небудь підготовки з боку пацієнта не потрібно. Основною вимогою є попередня консультація у лікаря стоматолога і проведення чистки зубів від каменю і нальоту.

Режим харчування після відбілювання зубів системою Magic Smile


Біла дієта після відбілювання зубів, що це таке? Це всього лише відмова від страв, продуктів і напоїв, що містять в своєму складі барвники.
Біла дієта показана на протязі 3 днів. Відразу після процедури відбілювання зуби особливо схильні до дії барвників і кислот.
Будь-який контакт з барвником може звести нанівець ефект відбілювання. Також бажано не палити після проведення відбілювання зубів.
Етапність роботи по відбілюванню зубів в нашій клініці можна подивитися на нашому YouTube каналі.
UK