Стерилізаційна кімнатаВсі етапи проводяться за правилами дезінфекції та стерилізації стоматологічних інструментів регульованими виробником та МОЗом України.Основні етапи обробки
медичного інструментарію:

• дезінфекція;
• передстерилізаційна обробка;
• пакування продезінфікованого інструментарію;
• стерилізація в автоклаві під температурою 134°С;
• маркування стерильного упакованого інструменту.

Стерилізація стоматологічних інструментів - це невід'ємна процедура в стоматологічній клініці, яка направлена на знищення всіх патологічних організмів та біологічних агентів, здатних розповсюджуватись (наприклад, бактерії, гриби і віруси)
Весь стоматологічний інструментарій - це предмети індивідуального використання (використовуються одноразово чи індивідуально запаковані багаторазові інстументи).
Обов'язковій стерилізації підлягають всі інструменти, які мали контакт з кров'ю чи біологічними рідинами.
Стерилізаційні пакети призначені для стерилізації інструменту паром з подальшим зберіганням. На непрозорій стороні пакету є кольоровий індикатор, який підтверджує стерильність інструметарію - в наших крафт-пакетах простерилізований - смужка має чорний колір, в не стерильному - червоний.
Весь запакований інструментарій відправляється в автоклав. Ми використовуємо автоклав фірми Melag Vacuklav 23 B +.
Після етапу стерилізації, весь інструментарій маркується тією датою, в яку була проведена обробка і вноситься в журнали - контролю ПСО і роботи автоклава.
Потім стерильний і продатований інструментарій переноситься в кабінет лікаря-стоматолога.

Записатися на прийом

    Оберіть зручну дату та час візиту

    Бажана дата:

    год.

    хв.

    UK